Szkoła Podstawowa w Byszycach

SP BYSZYCE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
szkoła

Samorząd Uczniowski

Print PDF

Wybory rozstrzygnięte, mamy wspaniały Samorząd Uczniowski, czekamy na spełnienie obietnic wyborczych.

Samorząd w składzie:

Cezary Chudaszek-Przewodniczący

Gabriela Chudaszek-z-ca Przewodniczącego

Kordian Baranowski-Sekretarz

Weronika Kołodziejczyk-Członek

 

Wybory

Print PDF

W piątek 7 września 2022 r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla naszej szkolnej społeczności bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie i samodzielnie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas I-VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych. Nad wszystkim czuwała komisja. Ogłoszenie wyników w poniedziałek.

 

Debata

Print PDF

Dziś w naszej szkole odbyła się debata przed jutrzejszymi wyborami do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mieli możliwość lepszego poznania kandydatów, którzy prezentowali swoje programy wyborcze. Odpowiadając na pytania zadawane przez koleżanki i kolegów starali się przekonać wyborców, że są odpowiednimi osobami, aby pełnić tak ważne funkcje. Gratulujemy odwagi i zdecydowania.

 

Egzamin ósmoklasisty

Print PDF

Super wynik!!!

 

Jeżeli chodzi o wyniki egzaminów ósmoklasisty w roku 2022 to mamy się czym poszczycić. Dzięki ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli w naszej szkole średni wynik przekroczył średnią gminy, powiatu, województwa i kraju.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty naszej szkoły były bardzo wysokie- najlepsze w gminie, według skali 1-9 zdobyliśmy stanin 9, najwyższy, który dla każdej szkoły jest marzeniem

Uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy w maju przystąpili do obowiązkowego egzaminu ósmoklasisty, za rozwiązanie zadań z języka polskiego uzyskali średnio 60 % punktów możliwych do otrzymania /My 77%/, z matematyki – 57 % /my 79%/, a z języka angielskiego 69% /My 82%/. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!

 

Tydzień profilaktyki Chorób zakaźnych

Print PDF

W dniach 12 -16 września w naszej szkole trwał Tydzień dla Profilaktyki Chorób Zakaźnych. Celem tej akcji było przekazanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych. Wychowawcy oddziałów 0-VIII przeprowadzili ciekawe zajęcia korzystając z materiałów przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach i wykonali piękne plakaty.

 


Strona 3 z 27

Nasza szkoła

Aktualne terminy

Brak wydarzeń

Wyszukiwanie wydarzeń


Kalendarz wydarzeń

alternative

MiniNews

Rekrutacja do Przedszkola

Rekrutacja do Przedszkola

Link do rekrutacji do przedszkola: https://naborp-administracja.vulcan.net.pl/wieliczka/default.as...
Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

Wybory rozstrzygnięte, mamy wspaniały Samorząd Uczniowski, czekamy na spełnienie obietnic wyborczych. Samorząd...

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
17 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Andrzej, Bogdan,
Dzierżykraj, Januaria, Julietta, Leon,
Marceli, Marcelina, Maria Magdalena

Do końca roku zostało 168 dni.
Zodiak: Rak