Dnia 23 i 24 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Centrum Sztuki Japońskiej Manggha w Krakowie.
Centrum Sztuki Japońskiej MangghaDnia 23 i 24 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Centrum Sztuki Japońskiej Manggha w Krakowie. |
||
|
||
|
|
||
| Strona 13 z 28 |
| Dzisiaj jest: Środa |
| 17 Czerwca 2026 |
| Imieniny obchodzą Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka, Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan, Radomił, Rainer, Wolmar |
| Do końca roku zostało 198 dni. Zodiak: Bliźnięta |